Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Vítejte v našem provizním programu Powerdays.eu - www.powerdays.eu

 • Nabízíme vám provizi 15% z nákupu každého zákazníka, který přijde z Vašeho odkazu.

       A bonus navíc nad rámec provizí: 

 • Pro první tři partnery, kteří nejrychleji vytvoří minimálně obrat 25.000,- Kč z prodaných a zaplacených lístků, získají VIP vstup na seminář zdarma! VIP vstup je v hodnotě 4.990,- Kč! 

 • Pro prvních deset partnerů, kteří nejrychleji vytvoří minimálně obrat 15.000,- Kč z prodaných a zaplacených lístků, získají GOLD vstup na seminář zdarma! GOLD vstup je v hodnotě 2.490,- Kč! 


Staňte se našim partnerem - je to snadné:

 • zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner
 • vyberte si banner, nebo odkaz a umistěte jej:bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete
  • na váš web,nebo blog
  • do e-mailu, který pošlete lidem, které by toto téma mohlo zajímat (nespamujte)
  • na vašem profilu na Facebooku
 • můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

O dvoudenním živém semináři Powerdays.eu:

Seminář proběhne 26. - 27.1. 2019 v Praze 

Speaker Petr Krištofovič je velmi úspěšný podnikatel a jeden z nejbohatších čechoslováků. Jeho velká výhoda oproti jiným speakrům je to, že prvně vybudoval svých 50 firem v celé Evropě a následně ověřené strategie a informace začal sdílet mezi lidmi.

Cílová skupina jsou především lidé, kteří chtějí začít podnikat, nebo už podnikají. Živnostníci a majitelé menších a středních firem. A segment lidí z osobního rozvoje. Seminář má také ojedinělý koncept na český trh. Je to kombinace konkrétních informací s audiovizuálními prvky.

Ceny jednotlivých vstupů jsou:

1) Basic vstup - 1290,- Kč vč DPH V ceně je vstup na seminář Power Days. Dále účastník získá tištěnou pracovní příručku a pero.

2) Gold vstup - 2490,- Kč vč DPH V ceně je vše co v balíčku Basic + Power premium packet - balíček vzdělávacích produktů přímo od Petra Krištofoviče v hodnotě 3690,- Kč.

3) VIP vstup - 4990,- Kč vč DPH V ceně je vše co v balíčku Basic a Gold + sezení v první řadě. A také osobní hodinová konzultace s Petrem Krištofovičem v úské skupině lidí ve VIP salónku s kávou a dezertem. Během setkání se lidé můžou Petra zeptat na cokoliv.

Vytvořili jsme několik akvizičních kampaní, kde naši partneři můžou posílat svůj trafic, jedná se o:

1) Balíček zdarma - “Úspěch se musí plánovat” v balíčku je 45 minutové video s Petrem + emailový vzdělávací seriál + MP3 videa + vzorový plánovací kalendář. Landing page zde - https://www.powerdays.eu/planovani-uspechu

2) Kniha od Petra pouze za poštovné 99,- Kč jedná se o Bestseller - Landing Page zde - https://www.powerdays.eu/kniha-za-postovne

3) Živý webinář s Petrem na téma "Jak podnikat na vyšší úrovni", který proběhne 4.12. od 19 hodiny. Landing page tady - https://www.powerdays.eu/webinar_prosinec_registrace

4) Rychlý zdarma test "Můžete mít více úspěchu v podnikání?" - Landing Page tady - https://www.powerdays.eu/test-uspech-podnikani

5) Prodejní stránka semináře je zde - www.powerdays.eu 

Během celé kampaně máme zapojeny pokročilé technologie, které výrazně navyšují konverzní poměr, to naši partneři jistě ocení :) Samozřejmě všechny Landing pages se neustále A/B testují a ladí aby konverzní poměr byl co nejvyšší.